Jdi na obsah Jdi na menu
 


Michaela


 Zdravím návštěvníky tohoto webu,

v minulosti jsem se podílela na tvorbě těchto stránek především kvůli psychologickému zájmu o věc. Ráda zodpovím případné dotazy na své e-mailové adrese: michaela.gav@gmail.com

 

 578099_2822326691833_1358702561_n.jpg

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bobule

Kláruša6. 5. 2008 13:26

Mně bude koncem roku UŽ 35 let a nevypadá to, že by se s mými zájmy mělo stát něco zásadního. :-))) Dá se tudíž předpokládat, že ani u Drákuly tomu nebude jinak. :-)))Teda, máte - li na mysli zájmy týkající se odsouzených.

oprava

Peťula6. 5. 2008 10:59

* primitivní lidé :-)

Bobule je hustá :-D

Peťula6. 5. 2008 10:58

Každý máme své zájmy a jenom proto, že nepatří mezi mé hobby třeba pletení, tak takové lidi, co rádi pletou budu odsuzovat? Co je to za nesmysl? Takto uvažují opravdu jen promotivní lidé... A ještě se zmiňovat o rodičích, že vám neni trapně. To už nevíte, kudy kam, tak vytahujete tu typickou frázi - "No, to by mě zajímalo, co na to rodiče." Bobule, prober se!! A vy, holky, v tom, co děláte, pokračujte!! :-)

For Bobule:

Lady Draculea5. 5. 2008 0:24

:-)))) Chudinko. Je mi líto omezených lidí. Mí rodiče Tě nemusí zajímat, ale mé zájmy jim určitě nevadí!:-) Jak říká Zdendula, nemáš o ničem ani páru.

Pro bobulu

Zdendula:5. 5. 2008 0:18

Troufám si tvrdit že nechápete skoro nic.Tak jak neznáte podrobnosti případu,tak nevíte a ani nemůžete znát,nebo chápat Dráculku......Strašně miluju lidi,kteří mají jasno v ostatních,když je ani neznají....božínku....ale koukám že jste opravdu všude...........

Pozdrav

Bobule3. 5. 2008 12:42

Tak už celkem chápu Vaší zálibu v Mimískovi, ale nezoufejte, třeba nějaký takový "anděl strážný" vstoupí do cesty i Vám. Vzhledem k Vašemu věku je tady šance, že časem budete mít i normální záliby. Co rodiče? Jsou na Vás pyšní?

pro ayxc

antragus.the.first28. 3. 2008 10:15

Nehledě na to, že úchylný nebo nemocný není nikdy ten kdo tyto věci ukazuje, ale spíše ten kdo se na ně dívá...Vždyť přece nemusí, pokud mu přijdou příliš morbidní. Nehledě na přesný názor Kláruše ohledně přístupu ke smrti. Průměrný Evropan ji totiž bere blbě. Některé státy Jižní Ameriky ji berou jako naprosto přirozené završení životního cyklu, všichni ji přijímají a počítají s ní. Nikdo z ní není překvapen, protože každý ví, že jednou přijde.Některé Africké národy ji zase berou jako počátek pokračování života v jiném světě, berou ji jako ryze veselou událost a na oslavě mrtvému ze srdcí přejí, aby se mu v novém jednodušším životě na onom světě dařilo. To jen my si neustále myslíme, že jsme nesmrtelní, a že když tu máme přátele dnes, budou tu i zítra...a pak jsme strašlivě rozčarováni tím, že to takhle nefunguje...

pro ayxc

Kláruša7. 12. 2007 16:43

Teoreticky je vrahem každý. Například já bych dokázala v afektu někoho zabít, to vím už dávno, a dokázal by to každý člověk. Jenom si to mnozí nepřiznají...
A vůbec. Nevím, proč se v téhle civilizaci každý tolik děsí smrti a hřbitovů ?? Vždyť je to ta nejpřirozenější věc na světě ! Vadí mi třeba, jak lidi umírají sami a opuštění v nemocnicích. To je otřesná představa. Během života mě opustilo už hezkých pár lidí, kteří tu mohli být ještě dlouho, ale nikdy se nezbavím toho ošklivého pocitu, že jsem se s nimi vlastně nestihla vůbec rozloučit, zkrátka najednou zmizeli. Řekla bych, že morbidní a smutný je hlavně postoj naší společnosti ke smrti a umírání.

co si myslim

ayxc7. 12. 2007 1:10

vite co si myslim Miso - Lady Draculeao? ze kdyz mate takovou zalibu ve vrazich, smrti, hrbitovech a nasilnych muzich jak pisete na svym blogu ze jste taky teoreticka vrazdkyne (mozna uz prakticka co ja vim).

proste kdyz vas to tak fascinujete pravdepodobne to jednou udelate, takze si o vas myslim ze jste psychicky nemocna. coz je skoda protoze na druhou stranu nektery vase zajmy bysme meli treba spolecny, vypadate docela fajn atd... ale fakt mit oblibu v hrbitovech smrti a vrazich to je fakt morbidni az smutny.

názor

Ivcik.S20. 11. 2007 22:44

Tyto stránky jsou podle mě moc užitečné a také nesmírně zajímavé a navíc Míša je moc ochotná ostatním pomoci

Také názor

Tomáš23. 10. 2007 18:13

Činy jsou to opravdu hrůzné, ale bohužel zpět již nejde nic vzít. Pozůstalým po obětech by mělo být vhodným způsobem pomoženo, doživotním vězňům svým způsobem také. Kdysi jeden chytrý pán řekl, že jak se stát chová ke svým doživotním vězňům, taková je celá společnost. Dožít svůj život za mřížemi s vědomím nezvratitelnosti tohoto faktu je asi pocit, který si nejde úplně představit.

Jirkovi

Kláruša19. 10. 2007 15:13

Ale my bychom se rády zajímaly o osudy pozůstalých, jenomže zatím není v našich silách tohle všechno zvládnout. Jsme na to jenom dvě. Další problém je, že se pozůstalí většinou nechtějí bavit a vynesli by nás v zubech.
Dále bych chtěla znovu zopakovat, že tyto stránky neoslavují vrahy, ale chtějí tyto lidi přiblížit široké veřejnosti !
Z našich fotek usuzujete, že žijeme v jiném světě, ale my přitom dokážeme docela dobře fungovat v reálném životě. :-)) Pravda, kolegyně Drákula vypadá sice trochu neobvykle, ale aspoň mě byste mohl vzít na milost. :-))

V jakém světě žijete děvčata.

Jirka18. 10. 2007 21:27

Tak jsem našel vaše stránky. Škoda, že se děvčata nezajímáte o osudy těch , kteří díky zásahu vašich oblíbenců již do této diskuze nikdy nezasáhnou nebo o jejich pozůstalé - rodiče, děti. Já nepatřím mezi obdivovatele hovad, která dovedou jen litovat samy sebe a neustále zdůvodňují svou nevinu, kdy na toto mají dost času. Měl jsem možnost se s těmito případy seznámit nejen z jejich strany pohledu. Jsou hodni zapomnění. Dle vašich fotek, ale asi žijete v jiném světě. Tak si skuste představit jak trávili poslední minuty svého života na tomto světě oběti těch hovad , která tady obdivujete. S bohem

ahojky po dlouhé době

ally mcbeal18. 10. 2007 16:24

Zajímavé stránky,postupně budu dočítat :) máte to tady moc hezké :)
A tobě to moc sluší !

Tak mě tu máte....

Michelinka1. 6. 2007 12:57

Tak mi to nedalo a jak sem psala v mailu, ža až bude čas hned sem sedla a začetla se...je to hodně zajímavý a určitě ve čtení budu pokračovat, jen tak dál...líbí se mi tady...

docela dobrý

to je jedno23. 4. 2007 21:33

sice mi uniká váš zájem o podobný typ lidí,ale jinak je to docela zajímavé. Budu to muset číst po částech, všechny ty hnusoty najednou nelze. Držím palce a občas sem mrknu.