Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

trest

pavla26. 11. 2012 21:09

DOBRY DEN,JESTE JSEM NIKDY NEBYLA ODSOUZENA.V PRACI JSEM PROHRALA V AUTOMATECH 700000KC.NEVITE NEKDO CO ME MUZE CEKAT ZA TREST?DEKUJI VAM ZA ODPOVED

Re: trest

Klára3. 1. 2013 17:15

Tohle je dotaz pro právníka.

Oto Biederman

Matěj3. 1. 2013 11:52

Ahoj...chtěl jsem se vás zeptat, zda náhodou někdo z vás neví, ve které věznici je momentálně Oto Biederman? Děkuji vám za odpovědi.

Re: Oto Biederman

Klára3. 1. 2013 17:14

Momentálně je ve Valdicích.

Ostrov nad ohří

Jana15. 10. 2011 5:42

Dobrý den,chtela jsem se zeptat co znamenaji budovy,ktere jsou oznacovany v Ostrove.Pritel tam je a byl zatim na budove oznacene L,Pak ho premistili na budovu F a ted je na budove C.Nevite co ktera budova je a kde jsou umisteny ty co se dostanou do kuchyne.Dekuji.

Re: Ostrov nad ohří

Jana9. 7. 2012 7:57

Ahoj,budova F je ta nejhorsi,proste za kazenaky,budova L je pro fetaky a kuchari jsou na A.To je jedine co znam,mela jsem tam totiz pritele.

Re: Ostrov nad ohří

Jana9. 7. 2012 7:57

Ahoj,budova F je ta nejhorsi,proste za kazenaky,budova L je pro fetaky a kuchari jsou na A.To je jedine co znam,mela jsem tam totiz pritele.

Re: Re: Ostrov nad ohří

Martina27. 10. 2012 19:55

Pritel je take v Ostrove ale na D, nevite jake to tam je?

čekání na soud

martin28. 11. 2011 12:37

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jakou mám asi šanci uspět u soudu ,když po roce jsem byl obviněn z trestného činu loupežného přepadení restaurace ze začátku jsem byl jako svědek u soudu poté mi přišlo zdělení o zahájení trestního stíhání na základě pachových stop, které byly nalezeny v kuchyni ,na prupisce,a na dlaždicích za dveřmi,teď čekám na soud a ani přidělená advokátka mi nic nezdělila jestli mám šanci uspět a nějak se obhájít u soudu opakuji byl jsem jen na zakladě pachových stop obviněn.

Re: čekání na soud

TomášFuk29. 11. 2011 12:00

Krásná a jasná věc Martine. Na základě pachových stop, bys NEMĚL BÝT ODSOUZEN. Neřeším to, jestli jsi byl spolupachatel. To nechám na orgánech činnými v trestním řízení. To bylo řešeno už u mnoha soudů. Dohledání příslušných rozsudků a odvolání se na ně, je vlastně tvoje obhajoba. Byl případ, kdy bylo ukradeno auto a na základě pachových stop obžalována osoba. Výnos soudu byl jednoduchý – pachová stopa pouze usvědčila obžalovaného z toho, že byl v ukradeném autě, ale nedokazuje to, že ho ukradl. V tvém případě je to trošku jiné, ale pachová stopa je brána pouze jako nepřímý důkaz, protože dává jen předpoklad, že nějaká osoba byla někde, ale neprokazuje trestný čin. Propisovačka? Ano, měl jsem ji v ruce. Ležela na zemi a já ji zvedl. Pachová stopa za dveřmi? Uhýbal jsem číšníkovi, a co má být? Nevím přesně oč se jedná a dost možná, že je situace trošku odlišná, nicméně se řeší pachová stopa. Soudci většinou v rozsudku uvádí, že řetězec nepřímých důkazu se dá považovat za důkaz, ale to už je živná půda pro obhájce.

Re: Re: čekání na soud

Martin18. 5. 2012 18:43

Dobrý den,tak jsem splehál že Okresní soud v Havířově neuzná pachové stopy ale jaksi sem se zmílíl áni jsem nemuk a dostál 4 roky na tvrdo jalikož pro Paní sudkyní stačilo mýt pachové stopy a slyšení šepotů.Tak jsem se odvolal na místě do Ostravy čekál jsem že tam opravdu se podívaj na z jiného úhlu na můj případ hmm byl jsem naivní,Paní soudkyně hnet při záčatku řekla že sspis je více než ma 3 stránky tak ho áni číst nebude že to skráti.Jakmile jsem se dostál k řečí tak jsem zdůraznil že i taxíkař viděl sice vyjít 2 může z restaurace ale popis který udával na mne tak ani trochu neseděl jidině že bych byl rom a měl vlasy na mikádo,vysvětlovál jsem že si holím hlavu už 5 let do hola a rovněž nejsem snědčí pleti,dále jsem požadovál at jsou vyslechnutí svědci kteři mi byli zamítnutí i když vlastně jednoznačně vyvraceli vypověd servírky opět bez uspěchu skratim to žalobkyně navrhovála mi zvíšit trest od 5 let na horu,rozsudek zustali mi 4 roky na tvrdo.Nikoho nezajímá že mám 3 dětí práci i že vte době jsem pracovál kdy se stal tresny čín prostě běž at tě máme s krku,ted už jen vyčkávám na rozsudek až mi přídě poštou a podávám dovolání k ústavnímu soudů opět budu naivní a doufat že opravdu někdo si ten muj spis prostuduje a usoudí že jsem nevinen Přejí pěkný den Martin

Re: Re: Re: čekání na soud

Dan20. 9. 2012 4:24

Byls to ty nebo ne?
Mne se zas nechce verit by odsoudili nevinneho cloveka. Spis mi priapda ze dnes 10 lumpu pusti nez by zavreli nekoho kdo to neudelal.
A co tam teda delaji ty pachove stopy?
A jaktoze sem vubec pises, to mate ve vezeni internet?

statni advokat

Anjela1. 8. 2012 16:46

Dobry den. mam takovy dotaz. Meli jsme prvniho statniho advokata, a muj pritel nemel penize a predtim praci. Advokat rikal ze stat za vse plati a ted' po soudu dostali jsme castku 103.000 uhradit za advokata. Je to vubec zakonny? Kdyz pritel sedi 15 mesicu uz a pak dostal vyhosteni ze zeme, jak chteji aby on to zaplatil? jestli nedaji mu moznosta ani zustat tady a pracovat. Dekuji predem

Re: statni advokat

TomášFuk30. 8. 2012 21:08

Bohužel Anjelo, advokát EXOFO se platí. Předpokládám, že je to tvůj případ, i když používáš výraz státní advokát. Všichni jsem jej platili. Já ho měl za 76000 a nic moc neudělala, stejnou zkušenost měli i druzí muklové, jen platili např. 350000 kaček. Jestli má vyhoštění v rozsudku, tak je nic nezastaví, aby ho nevyvezli. Pokud nemá vyhoštění v rozsudku, tak budou po něm vymáhat úhradu obhájce EXOFO. Nevím sice jakým způsobem. Nejspíše ale na adrese přechodného bydliště.

žádost o snížení trestu

Sophia Dvořáková18. 6. 2012 9:03

Dobrý den, ráda bych se zeptala na podmínky za jakých jde snížit trest.
Děkuj

Re: žádost o snížení trestu

TomášFuk18. 6. 2012 12:02

Pokud myslíš snížením trestu podmínečné propuštění, je nutné mít spousty pochval, vyhýbat se konfliktů nejen s kolegy vězni, ale i s vychovateli a jinými zaměstanci vězeňské služby. Delší povídání. Pokud se pročteš různýma příspěvkama, najdeš co hledáš a ještě bude chytřejší. Měj se

Přeřazení

Petra27. 2. 2012 10:26

Dobrý den!Potřebobava bych radu:komu mám poslat žádost o přeřazení manžela blíže k Brnu?On je v Oráčově a já to mám na návštěvu s malým 330km a 5 hodin jízdy autem.aMusela bych vyjet na návštěvu už v jednu ráno abych to stihla na sedmou!Je tam teprve týden,jenže vím,že jim trvá vyřízení.Máme spolu devíti letého syna a ten je moc smutný,že je táta tak daleko,že návštěvy nehrozí.V žádosti jsem popsala i citovou stránku jejich dvou,matka manžela je starší a cesta tak dlouho,taky pro ní není,a také finanční důvody.Dát jen za cestu 4000kč?Na to fakt nemám!Děkuji předem za radu

Re: Přeřazení

TomášFuk2. 3. 2012 21:15

Žádost o přeřazení řeší buď ředitel věznice, kde si odpykává výkon trestu, popřípadě vedoucí výkonu. Ale každopádně je to ve stejné věznici. Doporučení by měl dát jeho vychovatel, popřípadě sociální pracovník a nebo lépe místní psycholog. Domluvit se s nimi předem a pak dát žádost. Výše jmenovaní budou stejně dotázáni k vyjádření a pokud si to s nimi domluví v předstihu, neměl by být problém. Důležité je, aby bylo v Kuřimi místo. To by se měl dotázat také on přímo vedení věznice. Je to pár dopisů, popřípadě několik telefonických hovorů od tebe a nachystáš mu v klídku i místečko sama.

muj pritel

Ladislav Cureja 20.1.199226. 2. 2012 17:06

Dobry den ja se chci zeptat,kam byl prevezen Ladislav Cureja 20.1.1992. Tyzstak mi ji poslete na muj email... CAMEL25@email.cz

Co mám dělat

Jarda15. 1. 2012 21:52

Ahoj nikdy jsem neměl problém se zákonem,ale bohužel.Podnikal jsem a nedal jsem firmu do insovence dřív než vznikla škoda kolem 6milonů.Verdikt 7 let na tvrdo s otrahou.Nevím jaké mám možnosti a kam půjdu a co bych mohl dělat pro to abych tak dlouhou neseděl nehledě na to že mám dospívající dcery kterém bych nechtěl ztratit.Dá te mi nějakou radu?